banner faber

adsense

Apachi DX Mini E-Bike

Apachi ailesinin çocukları düşünerek oluşturduğu, neredeyse bir bisiklet ağırlığında ve hızında olabilen bu modeli de piyasaya sunmuş.Ürün park, bahçe gibi yerlerde kullanılacağı için hızı düşüktür buda çocuklarınızın daha güvenli bir şekilde Apachi DX Mini E-bike'tan zevk almasını sağlıyor.

Apachi Elektrikli Scooter

Apachi üreticisinin şu ana kadarki 500 watt güce sahip tek modelidir. Bu güç hemen hız olarak kendini gösteriyor. Şık bir görünüme sahip olan bu elektrikli motobisiklet çok kolay hızlanabilir ve yorucu eğimlere çıkabilmek için ufak tekerlek çapına sahiptir. Trafikte herne kadar 45 kilometre hız ile sollama yapabileceğinizi yapmayı düşünmek hayal olsa da varmak istediğiniz noktaya daha kısa sürede gideceğiniz kesin. İki kişiyi taşıyabilecek kadar büyük bir yapıya sahiptir. Diğer modellerden yaklaşık 30 santimetre uzun olan E- scooter’ ın tasarımında bu uzunluğa rağmen ne yazık ki sürücüsüne diğerlerinden daha dar bir alan bırakılmış.

Apachi PA041-b Çift Akülü

Apachi firmasının çift akülü, en uzun mesafeye gidebilme özelliğine sahip ve en güçlü elektrikli bisiklet modeli olarak piyasada.Normalde tek akü seti ile çalışan Apachi B modeli ihtiyacınız olduğunda ikinci akü setini devreye almanıza yarayan bir devre ile yolda kalma riskini yok etmiş oluyor.Çünkü böyle bir özelliğin olabilmesi iki akününde aynı anda kullanılabilmesini gerektirmektedir. Tabi bu durumda tasarımında, önce 250 wattlık motor olmak üzere, değişiklik yapılması zorunludur. Tasarım açısından olarak firmanın tek akülü elektrikli bisiklet modeli olan Apachi C’ ye yakın çizgiler taşıyan Apachi B’ nin teknik detayları tabloda yer almaktadır.

Apachi PA041-c Tek Akülü

Tasarım açısından firmanın en iyi elektrikli bisiklet modeli olan Apachi PA041-c iyi bir yapıya sahip. Amortisör açıları daha geniş olarak tasarlanan modelin görsel olarak daha çok aydınlatma ve sinyal lambalarında değişikliğe gidildiği gözüküyor. Tırmanma açılarındaki fark ise tekerlek çaplarından kaynaklı bizce çünkü C modelinde daha büyük tekerlek çapı seçilmiş durumda. Apachi markasının elektrikli bisikletlerinde neredeyse standart olan 100 kg'lık taşıma kapasitesine sahip bu model oldukça uygun fiyatlı ve estetik güzelliğinin yanında iyi bir performans sergiliyor.